۲ فروردین ۱۳۹۵

پیام نوروزی روحانی؛ تبدیل این پیام به یک حمله تازه وتصفیه حساب با خامنه ای


پیام نوروزی روحانی؛ تبدیل این پیام به یک حمله تازه وتصفیه حساب با خامنه ای

حسن روحانی در پیام نوروزی خود بر اهمیت بهبود شرایط اقتصادی تاکید کرد

درپیام نوروزی روحانی حتی جرات نکرد یک هفت سین نمایشی هم روی میز خالی بچیند او هم مانند خمینی وخامنه ای مرتجع وضد تمدن وفرهنگ وسنت ایرانی میباشداما در عوض یک فرصت طلائی برست آورد که در پوش نوروز با خامنه ای تصفیه حساب نماید او به خامنه ای این پیام را داد که برجامهای دیگری در راه است وباید جام زهر هایش را سر بکشد.

روحانی برخلاف خامنه ای که دائم مرثیه نفوذونفوذی سر میدهدواز رابطه با جهان وغرب وحشت دارد دولت روحانی امیدوارست که با لغو تحریم‌های بین‌المللی امکان سرمایه‌گذاری‌های خارجی در ایران فراهم شود.اما همه این تضادها واقعی ودعوای اصلی بر سر هژمونی وقدرت بیشتر است که تاثیر بلافصل جام زهری است که مقاومت به حلقوم خامنه ای ریخته

حسن روحانی ضمن تبریک سال ۱۳۹۵ از مردم خواست که با همدلی و همزمانی امکان رشد اقتصادی را فراهم کنند. او... آرزو کرد که همگان با هر اعتقادی از تفرقه و خشونت پرهیز کنند.


حسن روحانی، رئیس جمهور ایران ضمن تبریک فرا رسیدن سال ۱۳۹۵ خورشیدی تصریح کرد که سال جدید، سال "امید و تلاش" خواهد بود.
روحانی سال جدید را به همه ایرانیان در داخل و خارج کشور و به همه ملت‌‌هایی تبریک گفت که نوروز را به عنوان یک روز "آیینی" پاس می‌دارند.
بیشتر بخوانید: رفسنجانی: روحانیت، بی‌مردم چون پر کاه است
روحانی در پیام خود بار دیگر همگان را از تندروی در کلام و رفتار برحذر داشت و خواستار "همدلی ‌و همزمانی" ملی شد.
رئیس جمهورملاها در پیام نوروزی خود ضمن اشاره به موفقیت دولت در زمینه عقد توافق‌نامه اتمی، لغو تحریم‌ها را به عنوان زمینه‌ساز گسترش اقتصاد ایران خواند.
روحانی از انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در روز هفتم اسفند به عنوان "حماسه" مردم یاد کرد و آن را روز "قدرت ملی، آرامش و ثبات" دانست.
موضوع محوری پیام روحانی اما وضعیت اقتصادی در ایران است. او وعده داد که در صورت همکاری و تلاش مشترک، امکان دست‌یابی به "رشدی دو برابر متوسط ۱۰ سال گذشته" میسر است.
روحانی در پیام نوروزی خود گفت: «ملت بزرگ ما که همیشه پیشگام بودند، "برجام دو" را در ۷ اسفند سال گذشته کلید زدند. "برجام دو" همان اقدام مشترک ملی در داخل کشور است که با وحدت، آشتی و با همدلی شروع خواهد شد؛ برجامی که قبل از اقتصاد از اخلاق آغاز می‌شود.»
دولت روحانی امیدوارست که با لغو تحریم‌های بین‌المللی امکان سرمایه‌گذاری‌های خارجی در ایران فراهم شود. به‌رغم کاهش بهای نفت، دولت روحانی با افزایش صادرات آن می‌کوشد پیوندهای استواری با اقتصاد جهانی برقرار کند.
بیشتر بخوانید: پیام نوروزی اوباما: بازگشت ایران به اقتصاد جهانی ممکن است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر