۱۴ دی ۱۳۹۵

اعتراف یک آخوند حکومتی بنام غلامرضا قاسمیان :در میان کارتن‌خواب‌ها، افرادی با مدرک دکترا داریم

اعتراف یک آخوند حکومتی بنام غلامرضا قاسمیان :در میان کارتن‌خواب‌ها، افرادی با مدرک دکترا داریم 

 سایت حکومتی

در میان کارتن‌خواب‌ها، افرادی با مدرک دکترا داریم!/ مسئولانی که می‌گویند بی‌خانمان نداریم، واقعا بی‌مسئولیت‌اند

آخوند غلامرضا قاسمیان، مسئول گروه  باصطلاح جهادی امام رضا (ع) گفت: 
صحنه هایی در تهران و در زیر پوست این شهر دیده می شود که آزار دهنده است.


فیلم های زیر را هم ببینید 

دزدي هاي سيستماتيك درنظام ولايت فقيه ودولتهاي بر آمده از آن

سرویس اجتماعی فردا: غلامرضا قاسمیان، مسئول گروه جهادی امام رضا (ع) در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: صحنه‌هایی در تهران و در زیر پوست این شهر دیده می‌شود که آزار دهنده است. از تن فروشی دختران گرفته تا زندگی ۲۰ خانواده در یک خانه به دلیل فقر، تمام این‌ها وضعیت بد پایتخت را نشان می‌دهد. اما اتفاق بد‌تر این است که مردم، مردم را‌‌ رها کرده‌اند و نسبت به همدیگر احساس مسئولیت نمی‌کنند. مردمی که با دیدن یک یتیم بی‌تفاوت از آن رد می‌شوند و می‌گویند این به بهزیستی ربط دارد و با دیدن یک فقیر می‌گویند به کمیته امداد ربط دارد.

وی ادامه می‌دهد: اینکه برخی از مسئولان کشورمان نسبت به کار‌هایشان بی‌مسئولیت هستند در آن شکی نیست. اما ما باید به وظایف انسانی خودمان عمل کنیم. اگر که مردم برای رفع آسیب‌های اجتماعی وارد کار شوند، آن عشقی که در کار خود خرج می‌کنند و درگیر آن می‌شوند بسیار اثر گذار‌تر است.

مسئول گروه جهادی امام رضا (ع) می‌افزاید: ۷۱ هزار خانوار نیازمند را که در فقر مطلق هستند، شناسایی کرده‌ایم. و... این در حالی است که دو تا سه برابر این تعداد خانوار نیازمند، خانوداه‌هایی هستند که در رفاه کامل هستند.
مسئولانی که می‌گویند بی‌خانمان نداریم، واقعا بی‌مسئولیت‌اند 

وی در پاسخ به این سوال که روز گذشته استاندار تهران عنوان کرده بود که بی‌خانمانی در تهران نداریم، بیان داشت: قطعا کسانی که می‌گویند بی‌خانمی در تهران نداریم، افراد بی‌اطلاعی هستند و از وضعیت بی‌خانم‌ها اطلاعی ندارند و در حقیقت عمق فاجعه را نداده‌اند.  طبیعتا مسئولینی که هر روز با اسکورت از در خانه تا محل کار می‌روند و حتی منتظر رسیدن آسانسور هم نمی‌شوند، نمی‌توانند وضعیت بی‌خانمان‌ها را درک کنند، از این رو آمادگی داریم که برای این مسئولین تورهای سیاه برگزار کنیم تا از نزدیک عمق این فاجعه را ببینند.


وی با اشاره به کارتن خوابهای تهران اظهار داشت:    
در میان کارتن خواب‌ها افرادی را داریم که مدرک دکترا از دانشگاه‌های معتبر کشور دارند و اینگونه نیست که بگوییم که خودمان و نزدیکانمان در معرض این معضل قرار نداریم.
..
در ادامه محمدمهدی اژدری، معاون گروه جهادی امام رضا (ع) گفت: 
ما نیازمندان را در بیش از ۴۰۰ محله تهران شناسایی کردیم
 وی با اشاره به مطرح شدن بحث عقیم سازی کارتن خواب‌ها خاطر نشان کرد: 
این مسئله درست نیست و نباید چنین بحثی مطرح شود؛ چرا که ممکن است هر کدام از ما و نزدیکانمان در معرض کارتن خوابی قرار بگیریم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر