۱۶ تیر ۱۳۹۶

تهدید تروریستی آن روی سکة سوزش و استیصال بعد از گردهمائی عظیم وپیروزمند مجاهدین در پاریس

تهدید تروریستی آن روی سکة سوزش و استیصال بعد از گردهمائی عظیم وپیروزمند مجاهدین در پاریس
فرانسه‌ای که دیروز باد کاشت، امروز توفان درو می‌کند

گردهمایی بزرگ مقاومت رژیم را بر آن داشته تا برای گسترش آه و ناله، نامهایی را هم که معلوم نیست در عالم واقع کدام هویت حقیقی و با چه ابعادی دارند، بسیج کند و به‌عنوان سیاهی لشگر به صحنه بیاورد. یکی از آنها پدیده‌یی است تحت عنوان «سازمان اسلامی دانشجویان ایران» که خبرگزاری سپاه پاسداران به‌نقل از آنها نوشته است:
حضور رجوی در هر کشوری برابر با نقض حقوق‌بشر است. هر گونه اجازه فعالیت به این گروه منافی قانون و قانون مداری آن کشورهاست.

نکات قابل تأمل همایش مجاهدین، برگزاری این برنامه در پاریس است، پاریسی که خود را به اصطلاح، مهد تمدن و حقوق و مدعی مبارزه با تروریسم و پایه گذار حقوق نوین بشری می‌داند، 

فرانسه‌ای که دیروز باد کاشت، امروز توفان درو می‌کند، دیروز در خفا و امروز به آشکار در ایجاد تروریسم و حمایت از تروریستها به‌ویژه در عراق و حتی اعزام نیرو به کشور مستقل سوریه، در ترور مردم آن، نقش ایفا کرده، خود امروز از قربانیان اصلی ترور و تروریسم خود کاشته است.

فرمان آتش به اختیار ولی امر مسلمین نه با بی‌هدفی بلکه با روشنگری و روشن سازی و اهداف مشخص چنین رفتارهایی از سوی مقامات بیگانه برای جوانان دهه 70و 80ایران عزیزمان کارایی پیدا می‌کند.

در پایان بیانیه موسوم به «سازمان اسلامی دانشجویان ایران» آمده است: «ما دانشجویان خط رهبری از دولت مردان انتظار داریم که برخورد مناسب را به دولت فرانسه برسانند و رفتار دوگانه غربی‌ها را نسبت به ملت ایران به آنها گوشزد نمایند. باشد تا همگی در سایه ولایت فقیه کشورمان را از گزند بدخواهان و منافقین حفظ نماییم».

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر