۱۶ تیر ۱۳۹۶

دونالد ترامپ: راه‌حل سیاسی برای سوریه را به‌رسمیت می‌شناسیم راه‌حلی که طرح نابود کننده رژیم ایران را پیش نبرددونالد ترامپ: راه‌حل سیاسی برای سوریه را به‌رسمیت می‌شناسیم راه‌حلی که طرح نابود کننده رژیم ایران را پیش نبرددونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکادونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه 15تیر در یک کنفرانس مطبوعاتی با رئیس‌جمهور لهستان گفت:‌ ما نه تنها باید کشورهایمان را از تروریسم محافظت کنیم بلکه باید با تهدید کره شمالی نیز مقابله کنیم، بله این همان چیزی است که وجود دارد، یک تهدید است و ما با آن قویاً مقابله خواهیم کرد.وی افزود پرزیدنت دودا و من از همه کشورها می‌خواهیم که با این تهدید جهانی برخورد کنند و علناً به کره شمالی نشان دهند که برای رفتار بسیار بسیار بد آنان عواقبی وجود دارد.

دونالد ترامپ گفت ما همچنین در مورد وضعیت بحرانی انسان دوستانه در سوریه و ضرورت شکست داعش و سایر گروه‌های تروریستی صحبت کردیم جایی که زمینهایی را در کنترل خود دارند که دارای جمعیت است. ما علیه داعش به‌شدت و با قدرت جنگیده‌ایم و ما دستاوردهای بزرگی داشته‌ایم که بسا بیشتر از گذشته بوده است.

وی تأکید کرد ما راه‌حل سیاسی برای سوریه را به‌رسمیت می‌شناسیم راه‌حلی که طرح نابود کننده ایران را پیش نبرد و به سازمانهای تروریستی اجازه بازگشت ندهد.

ما همچنین تأکید می‌کنیم که هر کشوری که برای حیات انسانی ارزش قائل است هرگز نمی‌تواند استفاده از تسلیحات شیمیایی ر ا تحمل کند، ما هم تحمل نخواهیم کرد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر