۲۱ تیر ۱۳۹۶

تداوم زوزه‌های وحشت از سرنگونی در مجلس ارتجاه ورسانه های حکومتی

تداوم زوزه‌های وحشت از سرنگونی در مجلس ارتجاه ورسانه های حکومتی
«عزیزان آیا از مشکلات عدیده مردم خبر ندارید؟ آیا سیل بیکاران عادی و تحصیلکرده را مشاهده نمی‌کنید؟ آیا رکود نسبی حاکم بر اقتصاد کشور را نظاره‌گر نیستید؟ آیا معضلات اجتماعی و اخلاقی جامعه را نمی‌دانید؟ آیا آمار تعداد معتادان در خیابانها را ندارید؟ مشکلاتی که مؤسسات مالی برای مردم به‌وجود آورده‌اند را خبر ندارید؟ تهدیدات بین‌المللی و منطقه‌یی را درک نکرده‌اید؟ کنگره سالانه ضدانقلاب را رصد نکرده‌اید که بر چه مسائلی در کشور تمرکز کرده‌اند؟ اگر این ابر مشکلات را می‌دانید و هم‌چنان بر طبل اختلافات و واگرایی‌ها میکوبید که وای به‌حال من و شما و اگر نمی‌دانید که بعید می‌دانم ندانید هم وامصیبتا» (محمد جواد جمالی – عضو مجلس ارتجاع- 18تیر 96) 


«تذکر اول من به وزیر محترم امور خارجه در سه مورد. اول به روز رسانی و افزایش تحریمهای اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران همزمان با سفر وزیر خارجه در شأن ملت ایران نبود و باید وزارت‌خارجه این موضوع را با قدرت با طرف اروپایی مطرح کند... دوم نشست (مجاهدین) در پاریس نشان‌دهنده رویکرد غیرصادقانه کشورهای غربی است و لزوم عکس‌العمل جدی رو می‌طلبه...» (سید جواد ساداتی‌نژاد – عضو مجلس ارتجاع- 18تیر 96).

پور مختار عضو کمیسیون حقوقی مجلس ارتجاع هم گفت: «همزمانی قرارداد با توتال و برگزار همایش (مجاهدین) در فرانسه، دهن‌کجی به ملت (بخوانید نظام) بود... دولت فرانسه در خصوص تحرکات (مجاهدین) مسئولیت دارد و نمی‌تواند از خود سلب مسئولیت کند، دولت فرانسه به مسلمانان اجازه نمی‌دهد تا حجاب داشته باشند اما به (مجاهدین) اجازه می‌دهد تا در پایتخت این کشور همایش برگزار کنند». (سایت حکومتی بولتن نیوز- 18تیر 96) 

پاسدار حسین قدیانی از سرکرده‌های بسیج دانشجویی با آه و افسوس نوشته است: «نه آقای روحانی! ما آن روز، خیر سیاست خارجه دولت شما را می‌خواستیم، بلکه اجلاس (مجاهدین)، با روزهای سفر آقای ظریف به فرانسه، همزمان نشود! و اینگونه نشود که برجام باشد اما تحریم‌ها هم باشد! و تازه! با وجود این «آفتاب تابان» بیشتر هم بشود!». (روزنامه حکومتی وطن امروز-19تیر 96) 

وحشت از جنبش دادخواهی و اجلاس بزرگ مقاومت رساترین فریاد در ارگان خامنه ای
یادداشت روز کیهان خامنه ای- 19تیر 96: «واقعیت این است که برخی مواضع مهم و مستند آقای روحانی، 180درجه تغییر کرده است. او در گذشته بارها خواستار اعدام عناصر ضدانقلاب شده است اما در بحبوحه انتخابات _ و در حالی که چند ماه بود سازمان (مجاهدین) درباره اعدام برخی اعضای این گروه به حکم حضرت امام‌ ، تحریف تاریخ و مظلوم‌نمایی می‌کرد _ ضمن متهم کردن عملکرد نظام، ادعا کرد اینها 38سال است می‌خواهند چوبه‌دار برپا کنند!» 

کیهان خامنه‌ای در ادامه نوشته است: «وقتی مجاهدین در پاریس با مشارکت مقامات آمریکایی، فرانسوی، انگلیسی، عربستانی، اردنی، و... . میتینگ سیاسی می‌گذارند و موضوع آن براندازی نظام است، چطور ما همزمان در تهران یک قرارداد شیرین با فرانسوی‌ها امضا کرده در حالی که متن قرارداد و چند و چون آن را محرمانه اعلام می‌کنیم؟» 

شیرینی قرار داد یا میتینگ براندازانه! 
رسالت ارگان باند فاشیستی مؤتلفه هم به‌نقل از سرکرده باند نوشته است:‌ «دبیرکل حزب مؤتلفه با اشاره به اجلاس مجاهدین در پاریس و همکاری فرانسه برای برگزاری یک میتینگ سیاسی که موضوع آن براندازی نظام است، گفت: آیا باید به دولت فرانسه از بابت برگزاری چنین میتینگی پاداش داد. آیا قرارداد محرمانه با توتال پاداش چنین میتینگ براندازانه‌ است؟».

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر