۱۹ تیر ۱۳۹۶

خامنه ای وبیش از 20 آخوند، ریز ودرست در نمایش جمعه وواکنش های جنون آمیر بخاطر ضربه گردهمائی ایرانیان ، 2017پاریس ،ویلپنت بر پیکر کل نظام

خامنه ای وبیش از 20 آخوند، ریز ودرست در نمایش جمعه وواکنش های جنون آمیر بخاطر ضربه گردهمائی ایرانیان ، 2017پاریس ،ویلپنت بر پیکر کل نظام


همانطوری که میدانید کارشناسان سیاسی ، اطلاعاتی وامنیتی ضربه گردهمائی ایرانیان ،مجاهدین ومقاومت ایران را بسیار کاری ارزیابی کردند وهمه آنها بهمراه دژخیمان شکنجه گر نظام مانند پاسدار شریعتمداری وهاشمی نژاد قدرت مجاهدین وبحث سرنگونی نظام را به عیان اعتراف نمودند.

بخشی از شمارش انعکاسات این گردهمائی اول ژوئیه 2017 پاریس ،ویلپنت به بیش از 800 مورد رسیده است .
اقبال عمومی جوانان، زنان ودانشجویان ایرانی بطور چشمگیری در رسانه های داخلی وخارجی انعکاس داشته است بطوری که سران ریز ودرشت نظام بهم هشدار وانذار میدهند که مگر نمیبیند عکس های مریم رجوی در شهرهای مختلف وتهران یعنی پایتخت چه موجی را ایجاد کرده است .
خامنه ای که این بار دستش بسته وبوروکوروزبون از مهاجرت امن وسالم مجاهدین شده است وتوان این را ندارد که سوز جگر تشنه خود را باز هم با زدن موشک به مجاهدین تخفیف دهد بسراغ امامان نمایش جمعه های خود در شهرهای کوچک وبزرگ رفته تا شاید با این مقدار سوزوگداز بتوانند جگر سوخته خود را تسکین دهد .
بیش از 20 تن از امامان نمایش جمعه رژیم در این رابطه سینه چاک داده وعمامه به زمین کوبیدند که جزه مضحکه توسط مردم دلیر ما نتیجه ای نداشته است ضمن اینکه چون دستشان به مجاهدین نمیرسد توی سر باند رقیب وروحانی نیز کوبیدند. 

نمایشهای جمعه در سراسر کشور و سایر تریبونهای رسمی حکومتی و باندی عرصه بروز واکنشهای جنون آمیز و رقت انگیز رژیم علیه مجاهدین و مقاومت ایران شده‌اند.

در کانون این واکنشها وحشت از سرنگونی نظام است
از جمله تلویزیون رژیم در روز 16تیر، در گزارشی سراسر لجن پراکنی علیه اجلاس بزرگ مقاومت ایران که تلاش داشت آن را در حد «شو» نازل کند ناگهان وحشت خود را بدون قافیه بارز کرد و گفت: «حالا و بعد از خارج شدن نام منافقین از گروه‌های تروریستی این گروه به ابزاری برای سرنگونی نظام اسلامی تبدیل شده».از سوی دیگر در نمایشهای جمعه سراسر کشور، سوز و گداز، ابراز نگرانی از اعتلای مقاومت و ابراز یاس از ناکارآمدی نظام در مقابل مجاهدین مضمون مشترک جیغ های بنفش آخوندی در نمایشهای جمعه سراسر کشور بود. 
از جمله:
در نمایش جمعه اصفهان آخوند طباطبایی‌نژاد

فغان برآورد که «دولت فرانسه اجازه برگزاری اجلاس به مجاهدین داده است» و با حمله به دولت روحانی خواستار واکنش دیپلوماتیک شد. وی افزود: «این گروهک بیش از 17هزار نفر از بزرگان... .. را کشته است. مقامهای فرانسوی در جانبداری آشکار از گروهک تروریستی از رد اتهامات اولیه درباره تروریستی بودن اعضا و طرفداران این گروه خبر دادند.» (منبع ایرناـ16تیر) 

ابراهیمی‌پور در نمایش جمعه آبادان


با دجالیت بلاهت باری گفت: «تامل برانگیز است وقتی دیده می‌شود غرب و اروپایی که ادعای مبارزه با تروریست را دارد قصد ایجاد پیوند بین مجاهدین و داعش را هم دارد».
در جمعه‌بازار آخوندی در انزلی آخوند شمس‌الدین 
به تجمع مجاهدین در فرانسه و مذاکره رژیم با این کشور اشاره کرد و با سوز و گداز از انزوای رژیم گفت: «بحث این جناح و آن جناح نیست، با ما مذاکره می‌کنند و روز بعد می‌روند در مراسم (مجاهدین) شرکت می‌کنند، این به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست، مذاکره و دیدار کنند و بعد بروند از (مجاهدین) حمایت کنند؟ این بر اساس کدام منطق است؟ اظهارات مجاهدین در خصوص فتنه 88 جای تأمل و بررسی دارد، اما متأسفانه در بین مسئولان سطوح بالایی اجرایی کشور هیچ عکس‌العملی نمی‌بینیم». وی مأیوسانه خطاب به فرانسه برای مجاهدین جیغ بنفش کشید و گفت: «از یک‌طرف فرانسه با این لیست سیاه خود از جمله فروش خونهای آلوده به ایران، کارشکنی در برجام از مجاهدین حمایت می‌کند و از طرفی ما با یک شرکت و سود 17درصدی اندک، با شرکت نفتی او قرار داد می‌بندیم، در خوش‌بینانه‌ترین حالت این نشان می‌دهد که در مجموعه اجرایی کشور هیچ مدیریتی وجود ندارد.

مجاهدین 17هزار شهید از ما گرفتند و آن را علناً همه‌جا اعلام کرده‌اند، اما باز تحت حمایت هستند با این‌وجود، سپاه و سپاهیان عزیز ما که زنده‌زنده برای دفاع از کشورشان و دین و ایمانشان، شهید شده‌اند را گروه تروریستی می‌دانند».

آخوند مقیسه در نمایش جمعه سبزوار
گفت: «هدف اصلی برگزارکنندگان این نشست و حامیان غربی و منطقه‌یی آنان مقابله با جمهوری اسلامی و تضعیف جایگاه ایران اسلامی است با وجود اعتراف صریح مریم رجوی در نشست پاریس متأسفانه هنوز سران فتنه ۸۸۸ و هوادارانشان سکوت کرده و تبری خود را از این گروهک اعلام نکرده‌اند.

 سران فتنه و هوادرانشان (مجاهدین) را  محکوم کنند. نهادهای امنیتی و نظامی نشان داده‌اند که هر اقدام مخرب در جهت بی‌ثباتی ایران را سرکوب خواهند کرد و اجازه عرض اندام به اقدامات تروریستی نخواهند داد. این اظهارات هشداری به دلسوزان انقلاب است تا در پشتیبانی از ولایت فقیه غفلت نکنند و با وحدت در اطاعت از ولی‌فقیه درنگ نکنند. (سایت حکومتی قدس آنلاین- 16تیر 96) 

محمدعلی دستجردی در نمایش جمعه قوچان 
باند رقیب را مورد حمله قرار داد و گفت: «دستگاه دیپلوماسی کشور نسبت به نشست مجاهدین در فرانسه واکنش جدی نشان دهد. آمریکا هیچ‌گاه از براندازی حکومت اسلامی غفلت ندارند، آنها با سناریو چینی و نقشه می‌خواهند مشکل به وجود آورند». (خبرگزاری حکومتی فارس 16تیر 96).

آخوند علی حسینی هم در نمایش جمعه خمین 
اینگونه ذکر مصیبتهای نظام را بیان کرد: «مجاهدین هفده‌هزار نفر را ترور کردند با این حال فرانسه به همراه برخی از کشورها از جمله آمریکا و عربستان از آنها میزبانی کرد. این در حالی بود که مسئولان کشور ما نیز با شرکت توتال قرار بستند و از آنها به خوبی پذیرایی کردند اما آنها از وزیر خارجه کشورمان آن‌چنان که باید استقبال نکردند».

در نمایش جمعه قزوین آخوند عابدینی 
بعد از سوز و گداز از ناتوانی دولت روحانی برای جلوگیری از برگزاری اجلاس مقاومت در پاریس افزود: «پیچ و مهره اقتصاد کشور ما با آچار فرانسه که به‌دست (مجاهدین) در حرکت است هیچ گاه محکم نمی‌شود». (سایت وابسته به وزارت بدنام اطلاعات موسوم به هابلیان، 16تیر 96) 

آخوند حسینی همدانی در نمایش جمعه کرج
با آه فغان گفت: «فرانسه با ایران مذاکره می‌کند و قبل از بازگشت مقامات ما، ایران را تحریم می‌کند، هم‌زمان برای جنایت‌کارترین گروه جشن می‌گیرد و با این‌وجود با شرکتی قرارداد بسته‌ایم که قراردادی به‌مراتب بهتر و قوی‌تر از قراردادی که با ما بسته، با قطر به‌عنوان رقیب ما امضا کرده است. وقتی هم که به آقای وزیر می‌گوییم اگر اطلاعات ما را به قطر بدهند که خواهند داد، چه می‌کنید، می‌گوید اگر این کار را بکنند قطعاً هزینه‌ی سنگینی می‌پردازند! آقایان دم از ولایت مداری می‌زنند و صحبتهای رهبری را بالای سرشان می‌گذارند، اما نه برای اجرا، بلکه برای این‌که نبینند! این مقدار وادادگی بعضی مسئولان، زیبنده‌ی ملت ایران نیست». (خبرگزاری حکومتی شبستان-16تیر 96) 

آخوند حسینی‌پور در نمایش جمعه اردکان 
با ابراز وحشت گفت: «مجاهدین و حامیانشان قصد تغییر حکومت جمهوری اسلامی را دارند».

هدف از برگزاری نشست اخیر مجاهدین و حامیانش در فرانسه تغییر حکومت در جمهوری اسلامی ایران است. آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای عربی دست در دست هم دادند تا نظام ایران را تغییر دهند... (خبرگزاری حکومتی فارس، 16دی 96).

آخوند صفر زاده تهرانی در نمایش جمعه زاینده رود 
مثل بقیه سوز و گداز کرد: «امروز مجاهدین در فرانسه نشسته و سردمداران فرانسه و انگلیس و آمریکا از آنها که تروریست درجه یک دنیا  هستند، حمایت می‌کنند می‌بینیم در داخل کشور سپاه را آماج حملات خود قرار می‌دهند، به یقین تضعیف جریان مقاومت همراهی با کسانی است که چشم دیدن بازوان انقلاب را ندارند». (خبرگزاری حکومتی ایمنا-16دی 96).

آخوند آذری در نمایش جمعه فریمان 
با اشاره به نشست اخیر ( مقاومت) در کشور فرانسه گفت: «هر چند فرانسه خود را یکی از دوستان برجامی می‌داند اما متأسفانه میتینگی برای انزوای (نظام) با حضور سران (مجاهدین) و نیروهای معاند نظام در فرانسه برگزار کردند». (سایت حکومتی خبر فریمان- 16تیر 96) 

آخوند عبدالحسین مصلح، در نمایش جمعه خورموج 
مأیوسانه گفت: «اگر انسان بخواهد توطئه‌های آمریکا، مجاهدین و دشمنان انقلاب و اسلام را احصا کند نیازمند هفتاد من کاغذ است. از آنجایی که آمریکا و مجاهدین تحمل این نظام و انقلاب را نداشتند... . در نشست پاریس یک زن فراری فتنه 88 را حاصل کارکرد ضدانقلاب دانست و به خیال خام خودشان به‌دنبال سرنگونی نظام ما گام برداشته‌اند..» (خبرگزاری فارس، بوشهر 16تیر 96) 

آخوند موسوی در نمایش جمعه قیدار


به ابراز سوزش از «تکریم مجاهدین» به‌وسیله دولت فرانسه به بی‌کفایتی دولت روحانی اشاره کرد و افزود: 
«حتی پیش از آن‏که وزیر خارجه به تهران بازگردد، تحریم‏های دیگری را علیه نظام تصویب کرد. وی افزود: «اگر چه سال گذشته نشست (مجاهدین) ۳هفته بعد از سفر ظریف، به پاریس برگزار شد، امسال اما (مجاهدین) گردهمایی سالانه‏ شان را درست چند ساعت پس از حضور وزیر امور خارجه در پاریس برگزار کردند و در این همایش مریم رجوی به نقش‏آفرینی این گروه در فتنه 88 افتخار می‌کند! و با صراحت نقش سازمان خود را در ماجرای انتشار فایل صوتی سخنرانی منتظری درباره اعدام‏های تابستان سال ۱۳۶۷ علنی می‌سازد». -اهمال‏کاری وزارت‌خارجه درباره مجاهدین سؤال بزرگی است که باید وزارت‌خارجه به آن پاسخ دهد - به لطف الهی با وجود همه توطئه‏ ها علیه جمهوری اسلامی، ایران هم‌چنان به کمک نیروهای امنیتی و درایت رهبری به ‏عنوان «جزیره ثبات» در منطقه خودنمایی می‏کند و نکته‌یی که هست این است که برخی حاضر نیستند بپذیرند پنجره برجام تقریباً بسته شده و با اجرای تحریم‏های جدید آمریکا، حتی کرکره پنجره برجام نیز پایین خواهد آمد».

این آخوند حکومتی به شکل بلاهت باری شادی خود را از این‌که هنوز سرنگون نشده چنین ابراز کرد: «به لطف الهی به‌رغم همه توطئه‏‌ها علیه جمهوری اسلامی، نظام هم‌چنان به کمک نیروهای امنیتی و درایت رهبری به ‏عنوان «جزیره ثبات» در منطقه خودنمایی می‏ کند». (خبرگزاری حکومتی ایسنا- 16تیر 96) 

آخوند سعادت‌فر در نمایش جمعه بروجن 
از شکافهای درون رژیم نالید و گفت: «برخی‌ها در پی آن هستند سرنخ‌هایی را به دشمن بدهند و با سخنان خود باعث می‌شوند قبح فعالیت‌های مجاهدین ریخته شود» (خبرگزاری حکومتی فارس -16تیر 96).

آخوند اسماعیلی در نمایش جمعه قرچک ورامین 
گفت: «پاسخ نشست مجاهدین در فرانسه قرارداد «توتال» نیست، نشست مجاهدین در پاریس و اظهارات سران فرانسه و حمایت از تروریستها پاسخ اش دادن دست دوستی و امتیاز با آن کشور نیست، شرایط را باید لحاظ کرد، این قراردادها دشمن را از بن‌بست نجات می‌دهد، قرار دادهای خودرو سازی و توتال و... صنایع در حال ورشکستگی این کشور را نجات داده برای جوانانشان اشتغال ایجاد کرده است ضمن این‌که به مفاد قرارداد ایراد داریم. دستگاه دیپلوماسی واکنش نشان داده و به فرانسه بفهماند که اینها 17هزار نفر را ترور کردند». (مهرآخوندی- 16تیر 96).

حسینی در نمایش جمعه ساوه 

با اشاره به ناکارآمدی دولت روحانی در مواجهه با مجاهدین گفت: «چرا مسئولان امر به‌گونه‌یی ضعیف برخورد می‌کنند که یک روز بعد از حضور یک مسئول ایرانی در فرانسه، آن کشور تجمع سالیانه مجاهدین و اهانت به نظام را برگزار می‌کند، باید از قبل با اقتدار و عزت در این رابطه به فرانسه تذکر داده می‌شد. متأسفانه به‌جای برخورد قاطع به این کشور خیانتکار، با عقد قرارداد پر سود برای شرکت توتال به آنها پاداش مالی می‌دهیم». (پایگاه حکومتی خبری دیار آفتاب-16تیر 96).

آخوند ابوالفضل حسینی در نمایش بندرگز
گفت: «در حالی که مجاهدین به اسم آزادی بیان در فرانسه علیه ایران عرض اندام می‌کند اما وزارت‌خارجه کشورمان با اهمال‎کاری و بی‌توجهی به مانور ضدانقلاب، هیچ اقدامی حتی در حد احضار سفیر فرانسه انجام نداده است.

مردم ایران هنوز خلف وعده‌های شرکتهایی مانند پژو و رنو را فراموش نکردند که پس از فروش کالای خود به ایرانی‌ها، در حالی که آن کالاها هیچ ارتباطی به برنامه هسته‎ای ایران نداشت، از تأمین قطعات یدکی این کالا خودداری کردند و یا شرکت توتال با وجود دریافت مبالغ کلان از ایرانی‎ها از اجرای تعهدات خود سر باز زد و پروژه‌های نفتی را نیمه‌کاره رها کرد. تنها دو روز از سفر وزیر خارجه کشورمان به فرانسه گذشته بود که این کشور میزبان همایش مجاهدین شد. طوری که فرانسه با آغوش باز مجاهدین را تکریم کرد و حتی پیش از بازگشت وزیر خارجه به تهران، تحریم‌های دیگری را علیه ایران تصویب کرد.

اظهارات مریم رجوی در نشست مجاهدین در فرانسه مبنی بر این‌که هسته اصلی شورش‌ها در فتنه 88را تشکیل داده بودند، بار دیگر یکی از معضلات سیاسی کشور طی سال‌های اخیر را به چالش می‌کشاند... مجاهدین به‌عنوان حلقه واسط روابط عربستان سعودی  و اسراییل برای برنامه‌ریزی علیه نظام ایفای نقش خواهند کرد تا این دو کانون تروریست‌پرور با هدف قرار دادن کشورمان و اعلام دشمنی مشترک، زمینه اتحاد خود را بیشتر فراهم کنند. در این شرایط برای اروپائیان بسیار وقیح است که جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران  را با اتهامات واهی تحریم می‌کنند اما خود به دعوت تروریستها پاسخ می‎دهند و در جمع آنها می‌نشینند». (خبرگزاری حکومتی بسیج-16تیر 96).

آخوند فرهنگ در نمایش جمعه باغبادٍران
با ابراز یاس از دولت آخوند روحانی گفت: «مواضع منفعلانه دستگاه دیپلوماسی در برابر نشست (مجاهدین) در فرانسه دشمن را امیدوار کرد. (سایت حکومتی ایمنا، 16تیر 96) 

آخوند حسینی نسب در نمایش جمعه شهر دندی
از برگزاری اجلاس مجاهدین در فرانسه سوز و گداز کرد و گفت: «جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را به اتهام حمایت از تروریسم تحریم می‌کند». (سایت حکومتی راه دانا، 16تیر 96) 

آخوند منصوری امام جمعه نمره زاپاس جاورسیان هم از این‌که قرارداد توتال با کشوری به امضاء رسید که میزبان دشمنان قسم خورده نظام بودند. (سایت حکومتی دیار آفتاب- 16تیر) 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر