۲۷ بهمن ۱۳۹۶

وزیرخارجه عربستان سعودی: حضور رژیم ایران در عراق را ویرانگر می‌دانیم

وزیرخارجه عربستان سعودی: حضور رژیم ایران در عراق را ویرانگر می‌دانیم

 صدور ارتجاع خمینی
همانطوری همگان مطلعند خمینی بنیان گذار صدور بحران جنگ وتروریزم در منطقه وجهان میباشد واساسا هم منکر این نیستند که تبلیغ هم میکنند به مطلب زیر توجه کنید

صدور انقلاب، به مثابه نقشه راه جهان گرایی دراندیشه سیاسی امام خمینی(ره)

مقاله 9، دوره 6، شماره 19، بهار و تابستان 1388، صفحه 171-183  XML اصل مقاله (2085 K)
نوع مقاله: مقاله پژوهشی
نویسنده
محمود پروانه
کارشناس ارشد علوم سیاسی
چکیده
در اندیشه امام خمینی(ره)، با توسعه حوزه مسئولیت‌های نظام اسلامی، هدف ازتأسیس چنین نظامی در سه سطح ملی، منطقه‌ای (اسلامی) و جهانی تعریف می‌شود. لذا رویکرد جامع ایشان به نظام سیاسی اسلام در دوران عدم قیادت امام معصوم، ازنوع برون‌گرا و جهان‌گرایانه است. یعنی ایشان تلاش در جهت توسعه نفوذ اسلام در دنیا را مسئولیت اصیل دولت اسلامی در ورای مرزهای ملی می‌داند. درمنظرامام، راه موفقیت چنین رویکرد جهان‌گرایانه اسلامی، در صدور انقلابی است که به تحقق یک حکومت اسلامی کارآمد انجامیده است. اندیشه صدور، آرمان مشترک اغلب انقلاب‌هاست که البته نوع و ماهیت چنین اقدامی در انواع آن‌ها متفاوت ‌است. در اندیشه و سیره سیاسی امام خمینی مبتنی بر مبانی دینی، صدور دارای مختصات خاص خود است. در این رویکرد آرمان‌گرایی واقع‌بینانه، صدور انقلاب اسلامی یک راهبرد با دو وجه راهبردی است که بر اساس نفع طرفین، به تأمین منافع ملی توأمان با پیگیری مسئولیت‌های فراملی می‌انجامد.   
همه جنگ وکشتار وترور در لبنان فلسطین یمن وخصوصا در سوریه وعراق از همین اندیشه فاسد خمینی ووارث ولایت قتل عام خامنه ای میباشد
نوشته بالا از سایت میباشد

وزیرخارجه عربستان سعودی: حضور رژیم ایران در عراق را ویرانگر می‌دانیم

وزیرخارجه عربستان سعودی حضور رژیم ایران در عراق را مخرب خواند.  عادل الجبیر  که در حاشیه کنفرانس بین‌المللی کویت برای بازسازی عراق صحبت می‌کرد گفت دخالتهای رژیم  ایران در عراق تهدیدی برای وحدت، ثبات و امنیت این کشور محسوب می‌شود.
  وی افزود:‌ ما حضور رژیم  ایران در عراق را ویرانگر می‌دانیم و مثبت و سازنده نیست و امیدواریم که عراق بتواند در همکاری با کشورهای همسایه‌اش آینده‌ای بهتری برای مردمش بنا کند.

مریم رجوی: ولایت فقیه دشمن زنان- به مناسبت روز جهانی زن


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر