۱۲ خرداد ۱۳۹۶

هلاکت پاسدار سرتیپ نصیری، مشاور سلیمانی و ضرورت گذاشتن سپاه در لیستهای تروریستی

هلاکت پاسدار سرتیپ نصیری، مشاور سلیمانی و ضرورت گذاشتن سپاه در لیستهای تروریستی


اعتراف پاسداران به حضور در سومالی، نیجریه و افغانستان
هلاکت پاسدار سرتیپ شعبان نصیری مشاور پاسدار قاسم سلیمانی سرکرده نیروی تروریستی قدس در موصل بار دیگر نقش ویرانگر رژیم آخوندی و دخالتهای جنگ‌افروزانه آن را در عراق برملا می‌کند.
بیشتر بخوانید

شادی مردم عراق از هلاکت پاسدار شعبان نصیری خصوصا مردم موصل واطراف آن که توسط شعبان نصیری وحشدالشعبی عراق مزدوران خامنه ای وپاسداران نسل کشی وپاکسازی قومی ومذهبی شده ومیشوند


پاسدار شعبان نصیری که به‌نوشته رسانه‌های رژیم در روز 5خرداد در غرب موصل کشته شد از بالاترین و قدیمی‌ترین سرکردگان
سپاه پاسداران بود که از اولین روزهای به حاکمیت رسیدن آخوندها با شرکت در سرکوب مجاهدین خدمت به نظام ولایت فقیه
را آغاز کرد و با شرکت در جنگ هشت ساله با عراق به سرعت مدارج ترقی را طی کرد. او از بنیانگذاران سپاه پاسداران در کرج، از سرکردگان نیروی زمینی سپاه و قرارگاه فوق سری نصرت در دوران جنگ هشت ساله با عراق، رئیس ستاد نیروی تروریستی موسوم به سپاه بدر و مسئول آموزش و سازماندهی در نیروی تروریستی قدس بود. او پس از جنگ در سرکوب مردم سیستان و بلوچستان نقش بسیار فعالی داشت.

پاسدارجنایتکار شعبان نصیری را بیشتر بشناسیم ایران کشته شدن شعبان نصیری فرمانده ایرانی در موصل را تأیید کرد
خبرگزاری فارس متعلق به سپاه پاسداران در روز 7خرداد نوشت که پاسدار نصیری «از سوریه و عراق تا سومالی و افغانستان و نیجریه و لبنان حضور داشت». خبرگزاری پاسداران می‌افزاید: نصیری «از چهار، پنج سال قبل حدود دو، سه سال در سومالی مشغول فعالیت بود. حدود دو سال هم بود که در سوریه و عراق فعالیت می‌کرد. البته بیشتر در عراق مستقر بود».

هم‌چنانکه مقاومت ایران همواره هشدار داده است، حضور پاسداران در عراق به بهانه جنگ با داعش بزرگترین خطر صلح و آرامش است و منطقه را در یک جنگ طولانی و خونین فرو می‌برد. حضور گسترده پاسداران در دستگاههای نظامی و امنیتی و سیاسی و اقتصادی عراق و شعله‌ور کردن جنگهای فرقه‌یی در این کشور نشانگر اشغال پنهان این کشور توسط رژیم آخوندی است.

اعتراف سپاه پاسداران به حضور در بالاترین سطح در سومالی و نیجریه ابعاد دخالتهای فاشیسم دینی حاکم بر ایران را برملا می‌کند و ضرورت نامگذاری پاسداران در لیستهای تروریستی و اخراج آنها از کشورهای اسلامی و عربی را دوچندان می‌کند. این ضرورت صلح و آرامش در منطقه است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
11خرداد 1396 (اول ژوئن 2017)برای اطلاع از جنایت ضد بشری وترورها وقتل عام ها و...رژیم ولایت فقیه  به لینکهای زیر مراجعه کنید اطلاعات شما را صد افزون مینماید

مازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.

اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که
مدیر ۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.

بستگان سعید کریمیان، مدیر شبکه تلویزیون فارسی جم، گفته‌اند که افرادی از ایران در ماه‌های اخیر پیوسته او را تهدید می‌کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز، خانواده مدیر شبکه جم به بی‌بی‌سی گفته است که او بارها از جانب "رژیم ایران" تهدید به مرگ شده است و به همین علت قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.
مدیر
۴۵ ساله شبکه جم شامگاه شنبه در استانبول قربانی یک سوءقصد شد و به قتل رسید.
بیشتر بخوانید: سعید کریمیان، مدیر شبکه "جم ‌تی‌وی" به ضرب گلوله کشته شد

- حبیب خواننده یا حبیب محبیان که در نیاسته رامسر بقتل مشکوک کشته شد


 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او


- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشدهکه تمامی این نفرات با صنعت ایست قلبی که سعید امامی مخترع آن در وزارت اطلاعات بود واطلاعات سپاه هم در خانه های امن ایت صنعت را بکارمیگیرندکشته شده اند  بیشتر بخوانیدبیشتر بدانبد
 روی لینک های زیر کلیک کنید


رسانه‌ها: مدیر مقتول شبکه جِم از سوی ایران تهدید شده بود

به گزارش رسانه‌های جمعی، سعید کریمیان که در ترکیه به قتل رسید، از سوی جمهوری اسلامی تهدید شده بود. به خاطر همین تهدیدها او قصد داشته از ترکیه به بریتانیا نقل مکان کند.

کلیک کنید وبخوانیدمازندرانی ها دهن به دهن میگویند این قتل های زنجیره ای توسط اطلاعات ومافیای وابسته به فوتبال است که توسط اطلاعات وسپاه قبضه شده است واین دو بقتل رسیدند.

اما سایتی بنام قهرمانان شمال نوشته بود که

 ببینید سایت تابناک چی مینویسد اعترافاتی که فشارها روی هنرمندان را مینیمیزه میکند اما کاملا محسوس اشت فشارهای روی حبیب ونهایتا کشتن او


- کیا رستمی که میگویند با قصور پزشکی کشته شد- علی معلم پدر سینمای غیر دولتی که برای اهل سینما بسیار محبوب بود- عارف لرستانی هنرپیشه وطنز پرداز معترض واز کار برکنارشده


باز هم در رابطه با ترورها وقتل های زنجیره ای

در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید

سعید شاهسوندی خائن وشاگرد جلاد اوین وشركت در طرح ترور دكتر كاظم رجوي شهيد بزرگ حقوق بشر

بهزادعلیشاهی که درنزدکرمانشاهیان و ایرانیان آزاده دیگر به دلقک علیشاه معروف است


،صمد نظري 

،هادي  شعباني
 وايرج صالحيوداوود باقر وندوعيسي آزاده 
  در رابطه ترور وقتل های در زیر بیشتر بخوانید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر